GARANTİ KOŞULLARI

Firmamızda  satılan  RECI  marka  lazer tüpleri ve güç kaynakları  hiçbir aracı firma kullanmadan  Reci Laser Technology’nin  Pekin (Beijing) ‘de ki  fabrikasından  ithal edilmektedir.

RECI bütün dünyada sadece ilk fatura sahibine garanti vermektedir. Aracı firmalardan alınan ürünler garanti dışındadır.

RECI tarafından  ilk  fatura  sahibine (FİRMAMIZA)  verilen  8 aylık garanti süresi  firmamızdan satın almış olduğunuz bütün RECI marka lazer tüpleri için geçerlidir.

Garanti süresi, ürünler yurtdışından yüklendiği anda başlamaktadır. Bu sebeple ürünlerimizin tamamı hava kargo ile Türkiye’ye  getirilmektedir.  Firmamız  satılan ürünlerin en uzun garanti süresi ile müşteriye ulaşması için daima sınırlı  sayıda ve  kısa  aralıklarla ürün  getirmekte ve stoklarını sürekli yenilemektedir.

Garanti sürecinde otorite RECI firması olduğu için satın almış olduğunuz ürünlerin kullanımında web sitesindeki  ürün açıklamalarında yazan şartların eksiksiz olaraktan yerine getirilmiş olması gerekmektedir. Garanti süresi içinde oluşacak arızalarda (kullanıcı hataları hariç) lazer tüplerinin metal kafasındaki seri numaraları üzerinden yapılacak takip sonucunda, arızalı ürün RECI tarafından yenisi ile değiştirilecek ve yeni ürün nakliye masrafları RECI tarafından karşılanaraktan müşterinin adresine gönderilecektir.